Yeni Trend Cheerio

cheerio-challenge-dads-stack-cheerios-babies-funny-competition-fb

Sosyal medya her gün yeni bir trend baş gösteriyor, insanlar bir kişinin paylaşımından sonra yüzlerce, binlerce milyonlarca insan bu akımları devam ettiriyor. Çirkin bir surattan muhteşem bir görüntüye kavuşturan değişim videoları, yaz mevsiminde hem serinlemek hem güzel bir eğlence için buz su kovalarıyla atıflar yapmak, tüm dünya aynı anda donmuş gibi hareketsizlik eylemi daha birçok benzeri sosyal medya akımları olmuştur.

2016 da başlayan hâlâ süregelen yeni trend cheeriou da unutmamak gerekiyor. Bir gün evde oturuyorsunuz canınız sıkıldı bebeğinizde uyuyor. Siz de bir tür gevrek olan cheerio yiyorsunuz. Aklınıza birden bunu minik bebeğin yüzünde durdurabilir miyim diye bir düşünce geldi işte o düşünceyi yapıp bebeğin alnında yuvarlak halkalardan 10  tane kadar dizdikten sonra sosyal medyaya yükleyen ebeveynin bu denemesi binlerce anne baba tarafından taklit edilmeye başlandı.

Yeni trend cheerio yüz binlerce kişi tarafından çocukları uyurken burunlarına, alınlarına, tombik yanaklarına, bileklerine kadar dizilmeye başlandı, bebekler hiçbir şeyden habersiz uyurlarken anne babaları onlarla cheerio denemesi yapıyorlardı.

Sosyal medya da her şey anında ışık hızlarıyla bütün dünyayı sarabildiği için her ne trend olursa veyahut dünyanın neresinde ne olursa görebiliyoruz. Bu yüzden bu akımlar çok çabuk yayılabiliyor. Yeni trend cheerio en çok kime yaradı derseniz tabi ki cheerio markasına belki de firmanın böyle bir reklam kampanyasını isteseler yapamazlardı. Bu yüzden reklam payını cheerio trendini çıkartan ailemize vermeleri daha doğru olur. Cheerio trendiyle imkansız denilecek şeyler yapılmış gibi duruyor. Bir bebeğin gözleri açıkken burnun üzerinde ki gevreğe hareketsiz bakışı da bu trendin en gözde resimlerinden olacağa benziyor.  Yeni trendlerde görüşmek üzere…

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Yeni Trend Cheerio” için Yorumlar