Yayın Yaparken Kazandıran Uygulama Haahi

Haahi

Akıllı telefonlar ile geçirdiğimiz vakit bir hayli yoğun ve fazla, sosyal medya uygulamaları, mail kontrolleri, daha birçok alanda akıllı telefonlarımızdan yardım almaktayız. Birçok sosyal medya uygulaması sosyal yaşantımızı sanal aleme taşıma gibi işlemleri görmekte; Android ve IOS uygulamaları arasında Instagram, Pinterest, Facebook, Periscope gibi birçok uygulama milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Periscope uygulaması ile yayın açıp dünyanın her yerinde ki insanlarla sohbet etme şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulama ile herhangi bir yerden yayın açan birinin yayınına girip sohbet de edebilirsiniz. Son zamanlarda uygulamaya benzer bir uygulama olan Haahi uygulaması kullanılmaya başlandı. Haahi uygulaması Periscope ile birçok özellik olarak aynı, yine yayın açıyorsunuz ve yayınınıza giren insanlar ile sohbet ediyorsunuz. Haahi’yi Periscope den farklı kılan yanı ise bu uygulama üzerinden para kazanabilmenizdir.

Haahi

Haahi uygulamasını indirip kurduktan sonra danışmanlar ile görüşüp kendinizi yayıncı olarak kayıt ettirip, yayınlarınızdan para kazanabilirsiniz. Ayda 3000 dolarları gören kullanıcılar bile mevcut. Peki sistem nasıl işliyor. Haahi kurulumunu yaptıktan sonra günde en az 5 6 saat bu uygulama da online yayın yapıyor olmanız gerek. Uygulama ne kadar süre yayın yaparsanız o kadar çok para yatırıyor. Tabi bunun için kazanan kullanıcı başvurunuzun kabul edilmesi gerekmektedir.  Haahi kullanmaya başladıktan sonra tıpkı Periscope deki gibi takipçi kitlenizi oluşturup yayınlarınıza aralıksız devam etmeniz gerekir. Periscope de ekrana tıklanınca çıkan kalpler Haahi de baş bir emoji ile şekillendirilmiş. Yayınınızı giren bir kişinin size hediye bırakması size yine para kazandırıyor. Her kullanıcın kendi hesabında günlük hediye toplamaları var bu hediyeleri toplayıp bir başka kişinin yayının da kullanabilme imkanı var. Türk takipçiler tarafından oldukça ilgi gören bu uygulama gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaktadır. Haahi ye üye olmanın herhangi bir ön şartı da yok, herkes üye olabiliyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Yayın Yaparken Kazandıran Uygulama Haahi” için Yorumlar