WhatsApp’a kullanıcıları 5 dakika içinde mesajını geri alabilecek

whatsapp

WhatsApp’a bir nevi “pişman oldum” özelliği yakında geliyor.
Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp yeni özelliği ile gündeme geldi, popüler mesajlaşma platformu WhatsApp pek çok kullanıcıyı yakından ilgilendiren bir karara imza attı.

WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde yanlışlıkla gönderilen mesajlar konusu artık bir çözüme kovuşacak. WhatsApp’ta uzun zamandır beklenen yazılanı geri alma özelliği çok yakında aktif hale geliyor. Sitesindeki “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasını güncelleyen WhatsApp, cihazlarında bir mesajın nasıl geri alınacağını açıkladı https://faq.whatsapp.com/tr/bb10/28020002/?category=5245251

Mesajlarımı nasıl geri alabilirim? - WhatsaApp

Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki bilgilere göre Geri Al özelliği ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı geri almak mümkün. Ancak WhatsApp bu işlem için bir zaman kısıtlaması belirledi. Kullanıcıların gönderilen mesajı geri almak için en fazla 5 dakikası bulunuyor. Bu süre geçtikten sonra mesaj geri alınamıyor. Bu işlemin tamamlandığını da “mesaj geri alındı” uyarısıyla anlayabiliyorsunuz. Alıcılar, mesajınız geri alınmadan veya geri alınma başarısızsa, bunu yine ileti ekranlarında görebiliyorlar.

Öte yandan mesajı geri alma işlemi başarısızsa, siz bir uyarı göremiyorsunuz. Ancak WhatsApp daha sonra bu paylaşımını siteden kaldırıldı. Söz konusu özelliğin önümüzdeki haftalarda platforma entegre edileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“WhatsApp’a kullanıcıları 5 dakika içinde mesajını geri alabilecek” için Yorumlar