Türkiye’de en fazla beğeniye sahip Facebook sayfaları

socialbakers2017-04-28 16.31.51

Facebook‘ta kişilerin beğenileri, beğendiği sayfayla etkileşiminin dışında toplumun eğilimlerine de ışık tutuyor diyebiliriz. Bu yüzden arada popülarite sıralamalarına bakmakta fayda var. Türkiye özelinde en fazla beğeniye sahip iki Facebook sayfası, ezeli rakipler Galatasaray ve Fenerbahçe’ye ait. Geçtiğimiz 3 aya göre beğenileri azalsa da hala ilk iki sırayı işgal eden bu sayfaların haricinde bir başka spor kulübü ilk 20’de yerini alıyor: Beşiktaş.

Socialbakers‘in paylaştığı rakamlara göre ilk 20’de öne çıkanlarsa genellikle şöhretler. 2017’de yılında henüz tek paylaşım yapan ilk Beren Saat 7 milyon 126 binin üzerine beğenmeye sahip. Ardından 6 milyon 400 bin beğeniyle Cem Yılmaz geliyor. İlk 20 listesinde yer alan diğer ünlülerse Murat Boz ve Tuba Büyüküstün.

Medya kuruluşlarından Yeni Şafak, Anadolu Ajansı ve Haberinizbizden.com’un yer aldığı ilk 20 listesinde yer alan tek siyasetçi ise Recep Tayyip Erdoğan. Arkadaşım Hoşgeldin en fazla beğeniye sahip televizyon programı olarak karşımıza çıkarken listede Mehmet Öz ve Hikmet Anıl Öztekin isimleri de dikkatleri çekiyor. Listede yer alan tek markaysa Türk Hava Yolları.

https://www.socialbakers.com/resources/reports/turkey/

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Türkiye’de en fazla beğeniye sahip Facebook sayfaları” için Yorumlar