Sosyal Medyanın Renkli Dünyası Pinterest

Pinterest

Birçok uygulama çıktıktan kısa bir süre sonra kendi alanında iyi bir konuma yükselmiştir. Pinterest de bu uygulamalardan birisi, birçok kadının ilgiyle ve büyük beğeniyle kullandığı bu uygulama da insanlar adına güzel ve etkili şeyler paylaşılmakta. Kişisel bir sosyal uygulama olmanın dışında insanların gündelik yaşamlarına ait paylaşımları da olabiliyor tabi. Her meslekten insanın takip edeceği ve her meslekten insanın kendine ait bir sunum bulacağı bir uygulamadır Pinterest.

Moda dan aksesuara, kadın giyimden, erkek trendlerine, duvar boyama sanatından, illustrasyon animelere, ev tekstili, iç mimar, pasta şefleri aklınıza gelebilecek her şeyi bulabileceğiniz renkli bir dünyayı kapsıyor. Uygulamaya üye olurken facebook veya kendi mail adresinizden yararlanabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra ilgi alanlarınızı seçiyorsunuz. Ona göre ana sayfanıza o bölüm alakalı gönderiler gelmeye başlıyor. Birçok dünya çapında ün yapmış pasta ustalarında, dekorasyon da büyük işler başarmış gönderileri görebilirsiniz.

Kendi alanınız ile ilgili  projelerinizi işlerinizi hazırlayabilir koleksiyon olarak paylaşabilirsiniz. Sıra dışı duvar tasarımları, duvar çizim örnekleri, evinizde kullanmadığınız bir ürünün geri dönüşümü ile ilgili de bilgiler ve gönderiler görebilirsiniz. Genellikle insanların uğraşları üzerine olan Pinterest uygulaması şimdilerde kadınların büyük ilgisini çekiyor. Makyaj ürünlerinin, doğru makyaj tekniklerinin, dünya trendlerine kolayca ulaşabilme imkanı sunan Pinterest her alanda ilgili işler görmek mümkün. Dünya çapında ünlü bir defilenin son kreaksiyonlarını takip edebilir, ünlü modacıların gönderilerine beğeni gönderebilirsiniz.

Çok büyük sanatçıları içinde barındıran uygulama karakalem çizimler, potre çizimleri, yağlı boyalar gibi sanatsal şeyleri de önemsiyor ve barındırıyor. Kadınlar için evde yapılabilecek işlerden olan tahta boyama, seramik boyama gibi alanlarda yapılan en iyi işler ile ilgili paylaşımlarla birçok insanın dikkatini çekiyor. Pintereste üye olmak çok basit ve kolay, üye olduktan sonra da kendi profilinizi oluşturup alanınız ile ilgili gönderiler paylaşıp beğeni toplamakta, gönderilerinizi alanınızla ilgili etiketlerle paylaşırsanız çok daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medyanın Renkli Dünyası Pinterest” için Yorumlar