Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan İsimleri

Zuhal Topal - Songül

Televizyon kanallarında, günlük hayatta, sanal alemde her gün bir yeni komedi kimlik türüyor. Bu kimlik kendilerine has tutumları ile milyonlarca insan tarafından izleniyor. Sosyal medya onlar adına capsler, videolar, şarkılar bile yapılıyor. Bu isimden bir kaç tanesini sizlere hatırlatalım…

 

 

Zuhal Topal - Songül

Zuhal Topal – Songül

Zuhal Topal’ın Songül’ü

Songül hanım bir evlendirme programına katıldığı günden beridir tanınan birisi, herkes onu çok yakından tanıyor. Songül hanım Zuhal Topal in sunduğu evlendirme programına evlenmek için başvurdu. Daha sonrasında programda şarkı söylemesiyle bir anda internet fenomeni haline geldi. Kendi kendini çok beğenen ve ses sanatçısı olduğunu söyleyen Songül Hanım televizyon dünyasının internete kazandırdığı en etkili fenomenlerdendir.

 

Bahar Candan

Bahar Candan

Bahar Candan

Son dönemlerin en çok tartışılan ismi Bahar Candan, sürekli olarak konuşma tarzının gerçek mi? sahte mi ? olduğu tartışıldı. Bu konu hakkında hâlâ kesin bir bilgi yok maalesef; Bahar Candan bir tv programı olan bu stil benime katıldı. Ablası da aynı yarışmaya bir sezon önce katılmıştı. Candan kardeşler bu stil beni damga vuran isimlerden olmuşlardır. Bahar Candan ses tonu, konuşma tarzı ve ilginç şeylere verdiği tepkilerle insanlar tarafından baya hayretlerle karşılandı. Bazen çok sevildi bazen de ne yapıyor bu dedirtti. Bahar Candan en son olarak da Murat Boz ile aynı evde bulunmaları ile ilgili uzun bir süre televizyon ekranlarında tartışıldı. Adına capsler ve birçok şarkı yazılan Bahar Candan son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında.

 

Banu Parlak

Banu Parlak

Banu Parlak

Arabada söylediği videolarla ünlendi Banu Parlak; birçok insan tarafından çok ilginç ve gereksiz karşılanmıştı. Arabasında çalan müziklere eşlik ederken kendinden geçiyormuş gibi ve müziğe kendini kaptıran Banu Parlak fenomen olduktan sonra da bir albüm çıkarttı.

Birçok kişi televizyon programlarında veya Youtube düşen videoları ile isteyerek veya istemeyerek sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri olmayı başarmıştır. Bir daha ki sosyal medya konuşulanların da görüşmek üzere…

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan İsimleri” için Yorumlar