Sosyal Medya Yönetimi ve Ajansları

someyo - sosyal medya yönetimi

Medyada alternatif kaynaklar olarak değerlendirilen Sosyal Medya kanalları hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi artık tüm haberler, gelişmeler kullanıcılar tarafından anlık olarak paylaşılıyor ve Viral aktivite denilen yöntemle (bunu bir kulaktan kulağa örneğine benzetebiliriz.) ilerliyor. Sizden, arkadaşınıza, arkadaşınızdan, onun arkadaşlarına gibi.

Sosyal Medya Yönetimi

Firmalar, Şirketler neden kullanıyorlar?
Şirketler sosyal medyanın gücü karşısında boyun eğdiler çünkü milyonlarca kullanıcıya ilgi alanlarına göre ulaşmanın basit ve en kolay yolu sosyal medya – sosyal medya yönetimidir. Bir kampanya ve reklamın kimlere gösterileceğinden tutunda, ne kadar etkileşime geçilmiş, kadınlar mı daha ağırlıklı erkekler mi, kimler ilgi gösteriyor tüm bunların analizini de tutabiliyorlar.

ALİEXPRESS ÖRNEĞİ
Ali Express uluslararası satışlarında müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için Facebook kanalı üzerinden müşteri hizmeti veriyor. Ayrıca G2A, Kinguin gibi sitelerde online desteklerini sosyal medya yönetimi sayesinde yapıyorlar.

Sosyal Medya Yönetimi bilinenin aksine edinim ve kazanımları düşünüldüğünde tüm reklam mecralarından daha ucuz ve karlı bir yatırım olarak görülüyor. Bu nedenle Türkiye’nin önde gelen firmaları Sosyal Medya Yönetimi birimleri kuruyor/kurdular. Müşteri etkileşimini artıran firmaların kazançlarının arttığı ve sosyal medya üzerinden gelen müşterinin %80’ine tekrar satış (reselling) yaptırabildikleri görülmektedir.

Sosyal Medya Ajansı olarak bizler, size en iyi hizmeti verebilmek için bir çok stratejiyi aynı anda yönetiyoruz. Bu stratejileri kampanya, hizmet alanınız, aktiviteleriniz ve içeriklerinize göre şekillendirip harmanlıyoruz. Bu nedenle Antalya’nın en iyi sosyal medya ajansı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve bir çok yeniliğin öncüsü oluyoruz!

SOMEYO – Sosyal Medya Yönetimi
En Uygun Fiyatlı ve Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Sosyal Medya Ajansı SOMEYO’da.
Sosyal Medyamı Yönet diyorsanız, SOMEYO hizmetinizde. Siz de sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir iş ortağı arıyorsanız biz sosyal medyanızı yönetmek için hazırız…
Sosyal Medya Yönetimi Paketlerimizden birine sitemiz üzerinden veya bizi arayarak abone olabilirsiniz.

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 – 0 216 315 40 06
destek@someyo.com

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medya Yönetimi ve Ajansları” için Yorumlar