Sosyal Medya Yönetim Uygulamaları

sense

Sosyal medya yönetiminin çok önemli olduğu günlerde, sosyal medya uzmanları çok fazla görev düşüyor. Sosyal medya da neyin nasıl kullanılacağı hedef kitlenin nasıl saptanacağı, günün hangi saatlerinde hangi paylaşımların yapılması gerektiğine kadar her şeyin detaylandırılması gerekiyor. İşte bu durumlarda sosyal medya uzmanlarının işini kolaylaştıracak bir çok program bulunmakta bunlardan bir kaç tanesi;

Sensekit: Bütün sosyal medya uygulamalarında kullanıcıların ortak bir konuyu konuştuğu, takip ettiği ve gündelik sohbet ortamlarını dahi sanal ortama taşıdıkları bilinmekte. Sensekit oluşturduğu anahtar sözcükler ile marka takibi ve markaları konuşan kullanıcı profillerinin analizini yapmakta olup markaların kullanıcı alanlarında ne tür etki bıraktıklarını tespit etmektedir. Sensekit ile rakipleriniz hakkında müşterilerin yorumlarını ve yazılarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pazar araştırması ve rekabet stratejilerinin geliştirilmesinde sensekit sosyal medya uzmanlarına büyük kolaylık sağlar.

Trackur: Sosyal medya uygulamalarının birçoğunu aynı anda kullanmak ve bu kullanımlar sonucu kullanıcıları takip etmek zordur. Trackur bütün popüler konulardaki derin analiz içeriği ile uygulamalarda kullanılan binlerce anahtar kelimeyi anında hafızasına alır ve bu konu hakkında tespitler yapar. Hedef kitleleri olarak birçok farklı alanda konuşulan popüler konuları içeriğine göre ayırır excel dosyası olarak sunar. Takipçilerin ve sosyal medya uygulamalarını kullananların neye daha çok ilgi duyduğu gibi konularda analiz yapar.

Mention: 142 dilde sosyal ağlardaki anahtar kelimelere göre aramaya yapar ve gönderi analizi tutabilir. Mentionlar belirli periyotlarla ekran görüntüsü alıp, beğeni yapma, yorum yapma gibi durumları da otomotik halledebilir.

someyo - sosyal medya yönetimiSOMEYO: Birçok şirket, işyeri ve ünlü kişiler sosyal medya uygulamalarını takip edememekten ve teknolojik sistemlerden anlamamaktan şikayetçi, insanların neye ilgi duyduğu neleri ne oranda beğendiği gibi konularda analiz programlarına ihtiyaç duyulur. Someyo şirketlerin sosyal medya uygulamalarını takip ederek onlara daha etkili ve verimli sosyal medya kullanımı sağlarlar. Bu alanda yaptığı çözüm ve kullanım şartları ile de kolaylık sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medya Yönetim Uygulamaları” için Yorumlar