Sosyal Medya Kullanımı

snapchat-twitter-pinterest

Teknoloji ile gelişen, büyüyen bir dünya da en önemli keşif sosyal medya olmuştur. Sosyal medya kullanımı ilk olarak facebook ile bu kadar gündeme otursa da daha öncelerinde de sanal ortamda arkadaşlık kurma, belli aktiviteleri yapmak mümkündü. Facebook ile sanal dünya da turlara çıkmak, yeni arkadaşlar edinmek, sohbet etmek, dünyanın diğer ucundan bir insanın gönderisini beğenmek gibi ilk bakıldığında akla durgunluk veren şeyler olmuştu. Daha sonra sosyal medya kullanımı Twitter, Instagram, Snapchat, Tango vs. bir çok uygulamayla devam etmiştir. Günümüzde genç yaşlı her yaş grubuna mensup insanlar bu platformu etkin bir şekilde kullanmaktadırlar.

sosyal medya

Sosyal medya kullanımı bakıldığında günlük aktivitelerin paylaşıldığı, eğlenilmek için girilen ve vakit öldüren bir platform olarak görülse de birçok insan için sosyal medya kullanımı önemli hale gelmiştir. Öyle ki büyük firmalar pazar paylarının artık birçok kısmını sosyal medyaya ayırmışlardır. Zira sosyal medya aynı anda bir çok kitleye hitap edebilmektedir. Bu yüzden sosyal medya kullanımı konusu oldukça önemsenmeli ve ciddiye alınmalıdır.  Birçok insanın ünlenmesinde bile etkin rol oyanayan sosyal medya çok büyük bir sanal ağa dönüşmüştür. Kişiler arası rekabet, pazarlama taktikleri artık sosyal medya da gündeme gelmektedir. Eskiden sadece yemek resimleri paylaşılan sosyal medya mecraları artık; renk tonlamasına kadar firmaların dikkatini üzerine çeken mecralara dönüşmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medya Kullanımı” için Yorumlar