Sosyal Medya Fenomenleri

sosyal medya-big fenomen

Sosyal medya kullanım açısından gün geçtikçe büyüyen ve her geçen gün canlanan bir platform, bu platform da bazı insanlar yaptıkları uğraşlarla birçok insan tarafından beğenilip ilgi oluşturdular. Bu ilgiye konulan isimde fenomen oldu.
Birçok sosyal medya kullanımı ile ünlenen ünlü bulunmakta; Bunların en başında da çalıştığı alanlarda milyon dolarlar kazandığı söylenen Kerimcan Durmaz, Kerimcan sosyal medya da paylaştığı paylaşımlar, yaptığı esprili konuşmalar kendine has tutumu ile milyonlarca insanın bir anda ilgisini üstüne çekti. Bir anda yıldızı parlayan bu isim günümüzde bir programda jüri üyeliği bile yaptı.

Ahmet & Karya; bu iki isim araba da geçen gündelik ilişki yorumlamalarıyla ve vine çekimleriyle binlerce insanın beğenisini kazandılar, çektikleri videolar son derece komik ve espritüel olması sebebiyle insanlar yeni bir  vine çekimlerini sabırsızlıkla bekliyorlar.Sosyal Medya Fenomenleri
 
 

Ekin Beril; videolarında sadece dudaklarını göstererek, birçok şarkıda çalgı seslerini de videonun kadrajlarında kullanarak güzel bir ritm oluşturup cover yapan Ekin Beril bir anda birçok insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ekin Beril konservatuar okuyor olmanın avantajını bu güzel teknikle buluşturarak mükemmel bir ahenk yakalamış oldu.

Sosyal Medya Fenomenleri
 
 

Ruhi Çenet; Kendine has konuşma üslubu ile değişik ve sıra dışı videolar hazırlayan dünyanın en korkunç hayvanlarından, seri katillerin hikayelerini anlatan Ruhi Çenet milyonlarca indirme alarak fenomen olanlardan, birçok kişi Ruhi Çenet in videolarına benzer video çekse de onun ses tonuna alışan ve ondan video bekleyen milyonlarca insanın dikkatini çekememiştir.

Sosyal Medya Fenomenleri
 
 

Ünlü isimler; Larissa Gacemer, aslında oyuncu olan Larissa intgram da kocası ile paylaştığı videolar ile birçok kişi tarafından takip edilen ve çok sevilen bir kişilik, videolarında kullandığı cümleler fenomenleşmiş bir isim, enerjisi ve neşesi ile takip edilmeyi hak eden bir isim, Yıldız Tilbe; Yıldız Tilbe büyük bir ses sanatçısı ama aynı zamanda instgram fenomeni her yaptığı şey olay olan Yıldız Tilbe instgrama koyduğu doğal resimleri ile de hayranlarının büyük dikkatini ve beğenisini topluyor.

 

 

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Sosyal Medya Fenomenleri” için Yorumlar