Sosyal Medya Danışmanlık Ajansı SOMEYO

Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO hizmetinizde. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti arıyorsanız SOMEYO, uzman bir ekip tarafından yönetilen; marka bilinilirliğini artırarak sizi daha çok müşteriye ulaştırmayı hedefleyen, minimum bütçeyle maksimum fayda sağlayan bir sosyal medya yönetimi ajansı ve platformu olarak hizmet vermektedir. Sosyal Medyamı Yönet diyorsanız, Sosyal Medya Yönetimi için Sosyal Medya Reklam Ajansı SOMEYO hizmetinizde. SOMEYO; Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama Ajansı.

HEMEN ARA: 0 216 315 40 05 – 0 216 315 40 06 destek@someyo.com

Sosyal Medya Ajansı

sosyal-medya-ajans

Sosyal Medya Pazarlama – Social Media Marketing; mecralar aracılığıyla potansiyelinize ulaşmanız, etkileşim kurmanız ve etkilemeniz için sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetleri veren ajanslar Sosyal Medya Ajansıdır.

Sosyal Medya’nın gücü hakkında yüzlerce açıklama bulabilirsiniz. Peki bu açıklamalar bir markanın neden sosyal medyada yer alması gerektiği cevabı var mı? Bu sorunun aslında çok basit bir açıklaması var.

Markanın Sosyal Medya’ya taşınması
Geçmiş yıllarda sınırlı pazarlama ve reklam olanakları ile yer alan markalar, interaktif ve dijital dönüşüm ile yeni nesil müşterilere ulaşmak için bütünleşik bir pazarlama stratejisi belirlemeye başladılar.

Yeni nesil müşterilerin markalardan beklentileri
Yeni nesil müşteriler, artık durağan markalar istemiyorlar, kendilerine dokunan ve iletişime geçen markalar istiyorlar. Bunun gerçekleştiği en iyi mecralardan biri de sosyal medya. Artık yaşayan, konuşan ve iletişim kuran markalar dönemi. Bunu sağlamanın da en kolay yolu sosyal medya Ajansları bu öneminin farkındadırlar ve markanızı bu değişime hazırlarlar.
Tüketicilerin %81’i sosyal medyadaki paylaşım ve önerilerin satın alma davranışlarını etkilediğini söylemektedir.

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir.

Sosyal Medya Ajansı; sosyal medyadaki deneyim ve kadrosuyla birlikte sosyal medya mecralarında çalıştığı marka ve çözüm ortaklarına en etkili iletişim hizmetini sağlar. Müşteri portföyüne Sosyal Medya Reklamları, Raporlama, Kampanya Yönetimi, İçerik Pazarlama, Anlık Moderasyon, Organik Erişimi Arttırma ve Animasyon Çalışmaları gibi hizmetler sağlar.