Müşterilerimizden – yemisim.com

Endüstriyel Kuruyemiş sektöründe kendi ürünlerini her ay sürekli Aflatoksin Analiz Kontrolü yapan ender firmalardan biriyiz. Düzenli yaptırdığımız analizlerimizi, sipariş vermeden önce e-mail veya telefon yoluyla talep edebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz laboratuvar firması AGROLAB’tir.

Müşteri istekleri doğrultusunda, ilgili yasa ve mevzuatlara uyarak, kuruyemiş üretimini ve satışını sağlarken, gıda güvenliğini ve hijyeni birinci planda tutmak, müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak, güvenilir, hijyenik ürünleri, yüksek kaliteli hizmetimiz ile sunmak, güvenilir bir imaja sahip olup, sunduğumuz hizmet karşılığında pazar payını arttırmak ve kalite yönetim sisteminin şartlarına uyup, sistemimizi sürekli iyileştirmek politikamızdır.

Yemişim.com sitesinde yer alan ürünler ALPER TUNGA LTD.ŞTİ. tarafından 33 yıllık tecrübeyle ve ISO 22000 ve ISO 9001 kalite güvenceli tesiste Ankara’da üretilmektedir. Üretim yerimiz Gimat Toptancılar Sitesinde yer alan 6 katlı 1200 m2’lik kapalı alandadır. Ayrıca Üretim Bandımız dahil tüm tesisimiz senelik olarak Vericert tarafından bağımsız olarak denetlenmekte olup, ürettiğimiz ürünlerimiz de Uzman TMG Lab. firması tarafından düzenli olarak analiz edilmektedir.

yemisim.com’u ziyaret et

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com