Müşterilerimizden – BLOCKER

blocker.com.tr

Aramıza yeni katılan markalarda bu hafta Blocker var. Blocker markası birçok ödüle layık görülmüş, uluslararası patentli olarak birçok sertifikaya sahip, Japon üretimi virüs ve bakteri önleyici bir üründür. Ürün hakkında detaylı bilgiye blocker.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

BLOCKER, KLOR DİOKSİDİN MUCİZE GÜCÜ VİRÜS VE PATOJEN BAKTERİ SAVAR
Soğuk algınlığı ya da grip olduğumuzda ne oluyor? Virüsleri iş arkadaşlarımız, aile fertlerimiz, müşterilerimize vb. bulaştırıyoruz. Bu saydığımız kişiler de aynı zamanda kendi ailelerine bu mikrobu taşıyabiliyorlar. Peki kendimizi, ailemizi özellikle de çocuklarımızı bu grip vb nefes yoluyla bulaşan hastalıklardan nasıl koruyacağız?
Klor Dioksit bizim ve sevdiklerimizin hava yoluyla bulaşan mikroorganizmalardan korunmamıza yardımcı olabilir. Her ne kadar klor kelimesi Klor Dioksit kelimesi gibi kullanılsa da aslında kimyevi yapısı ve karakteri itibariyle klor elementi, Klor Dioksit gazından farklıdır. Klor Dioksit küçük, uçucu ve diğer yüzeylere oksidasyonda diğer ikamelerine göre çok daha güçlü reaksiyon gösterebilen bir bileşiktir.
Genel bir kural olarak, bilinmektedir ki Klor Dioksit hücre duvarlarına (viral kılıfların zarflarına) saldırıp önemli protein yapılarına müdahalede bulunarak patojenik mikroplarını öldürmektedir. Klor Dioksit küf, mantar, yosun ve spor gibi tüm bakteri çeşitlerini içerisine alan çeşitli mikroorganizma sınıflarının etkilerinden koruyan geniş etki spektrumlu bir ajandır. Klor Dioksitin, Klor ve Ozon’ a nazaran virüslere karşı çok daha etkili olduğu bilinmektedir. İlaveten Klor Dioksitin sırasıyla Giardiosis ve Cryptosporidiosis ajanlarına neden olan Kriptospopridyum ve Giardia Lambria gibi su bazlı tek hücrelere karşı etkili olduğu bilinmektedir. Klor Dioksit aynı zamanda karşı etkilidir. Bu nedenle Klor Dioksit, başlıca klimalardan bulaşan lejyoner hastalığı ve zatürrenin şiddetli bir formuna sebep olan uçuşan patalojik mikrop Legionella Pneumophila’ ya karşı da oldukça etkilidir. Bunun nedeni oksidatif biyosit mikroorganizmaların Klor Dioksit’ ee karşı direnç gösterememesidir. Hava ve suyun dezenfekte edilememesine ilaveten, Klor Dioksit havadaki organoleptik (Cisimlerin duyu organlarını uyarıcı özelliği) problemlerini elemine eder ve çok güçlü etkili bir deodorant vazifesi yapar. Klor Dioksit aynı zamanda spor oluşturan bakterilere karşı etki gösterdiği için şarbon hastalığına karşı da koruyucu etki yaratabilir.
Klor Dioksit’ in benzersiz etkilerini sıralayarak, Envroy şirketi bilim adamlarından oluşan bir ekip organizmamızı bakteri ve virüslerden korumak için, Klor Dioksit eksenli taşınabilir bir cihaz geliştirdiler. Japonya’da özel ve kamu araştırması yapan bir dizi merkez ile beraber, Blocker’ın çeşitli alanlardaki etkilerini kanıtlamak için çeşitli araştırma ve deneyler yaparak gerçekleştirdiler. Bu benzersiz icatta Blocker’ın ana bileşeninin Klor Dioksit (CIO2) olduğu gerçeği yatmaktadır. Envroy bu ürünü dünyada ilk kez katı hale getirdi ve her biri tek tek mühürlü alüminyum keselerde CL 60 ve CL 90 formunu ve yaptı. Bu buluş virüs ve bakterilerin protein yapılarını oksitliyor, çevresindeki tüm patojenik virüsleri, bakterileri, mantarı, küf ve hatta kötü kokuları, alerjiye sebep olan polen patojenlerini öldürüyor.

Envroy firması, ürünün yeni doğmuş bebek, iki yaş üstü çocuklar ve hamile veya emziren kadınlarda bile kullanımında Blocker’ın insan sağlığı için kesinlikle güvenilir olduğunu kanıtladı. Uluslararası patentli olarak birçok sertifika almış ve 2011 yılında yılın buluşu kabul edilerek Kobe’deki Tokyo İş Zirvesi’ nde büyük ödüle layık görülmüştür. Blocker kısa zamanda Japonya’da ilk yardım personeli ve askeri personelden kamuya ve kreşlere kadar çeşitli kesimlerin temsilcileri ve sıradan vatandaşa kadar herkes tarafından olmazsa olmaz sağlık koruyucu olarak da kayda değer bir dikkat kazanmıştır. Blocker sadece Japonya’da üretilmesine rağmen tüm dünya genelinde (Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Ortadoğu dahil) popüler bir ürün olmuştur.

Blocker’ı ziyaret et

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com