Instgram Hesabınız Silindiyse

instagram uygulaması

Sosyal medyanın en gözde resim paylaşma uygulaması olan Instagram gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sosyal medya uygulamalarından en sık kullanılan ve hatta kullanıcılarının saat başı resim yükledikleri bir uygulama haline gelmiştir. Instagram facebook yan uygulaması olarak açıldıktan sonra güncellemeleri ile kendini çok sevdirdi. Resim paylaşma platformu adına güzel paylaşımlar yapılması Instagram kullanıcıları kitlesini artırdı.

Instagram hesap açma, dondurma ve silme konusunda büyük bir titizlikle çalışıyor. Şöyle ki hesabınızı açarken gerçek olup olmadığınızın kontrolünü yapıyor, daha sonra hesabınızı mutlaka mail ya da telefon ile güvence altına alıyor. Instagram uygulaması silinen ve kapatılan kullanıcı hesapları ile ilgili de katı ve vazgeçilmez kurallar koyuyor.
Instagram hesabınız silindiyse, bunu yanlışlıkla bile yapmış olsanız almanız çok zorlaşıyor. Instagram kullanıcıları kısa süreli hesap silmek istediklerinde hesap silme ile dondurma işlemlerini birbirine karıştırmaması çok önemli.

Instagram hesabınız silindiyse; Instagram kendi yardım sayfasında asla geri alamayacağınızı söylüyor, fakat şöyle ki https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 bu linke tıklayıp talimatları doğru şekilde uyguladığınızda silinen hesabınızın size ait olup olmadığı detaylı şekilde araştırılıyor ve bir ihtimal geri alabiliyorsunuz.

Instagram hesabınız silindiyse linke tıklayıp talimatları doldurun, -Instagram Help Services- size bir mail gönderecek mailde kullanıcı adınızla bir fotoğrafınızı isteyecek eksiksiz bir şekilde maildeki talimatları da yapın. Eğer siz olduğunuzu düşünürlerse geri dönüş yapıyorlar. O maille birlikte de bütün açık olan Instagram kaynaklarını kapatın yani bilgisayarınızda veya telefonunuz da Instagram hesabı açık olmasın, hatta silip tekrar yükleyin ve hesabınıza giriş yapın, eğer açık bir Instagram varsa veriler karışıyor ve tamamen hesabınız kitleniyor. Kolay gelsin.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Instgram Hesabınız Silindiyse” için Yorumlar