Instagram Reklamları

instagram-ads

500 Milyondan fazla kullanıcısı ile Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır. Firmanız yada markanızın ürün ve hizmetleri için oluşturduğunuz reklamları yüksek dönüşüm/düşük maliyet oranları ile Instagram’da yayınlayabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde 1 Milyon reklamverenin kullandığı Instagram resmi blogunda açıklandı.

Instagram reklam paketlerimiz hakkında bilgi ve hemen satın almak için bu linki tıklayınız.

Instagram reklamları hem Power Editor hem de reklam oluşturma akışında herkes tarafından kullanılabilmektedir. Instagram’da reklam yayınlamak için bir Facebook Sayfanız olması yeterli, Instagram’da reklam vermek için Instagram hesabınızın olması zorunlu değildir.

Bir Instagram hesabı tavsiye edilmektedir ancak Instagram’da reklam yayınlamak için bir Instagram hesabı zorunlu değildir. Business Manager’ınıza veya Sayfa ayarlarınız üzerinden bir Instagram hesabı eklemezseniz, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır:
İnsanların işletmenizi kolaylıkla tanıyabilmesi için, Instagram reklamınızda Facebook Sayfanızın adı ve görseli kullanılır.
Reklamınızdaki yorumları yanıtlayamazsınız.
Instagram’da görünen adınız, Facebook Sayfanızın adı olur. Soluk renkte olur ve tıklanmaz. Facebook Sayfanızın adı Instagram kullanıcı adları için geçerli karakter sınırını aşıyorsa, “…” kullanılarak kısaltılır. https://www.facebook.com/business/help/976240832426180

Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız markanız, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kitlelere ulaştırılır. Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını, marka bilinirliğini arttırma, web sitelerinin trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme konusunda etkili geri dönüşler sağlar.

Instagram Reklam Çeşitleri

 • Yüksek görsel çözünürlüğüne sahip fotoğraflar
 • Maksimum 30 saniye video reklamları
 • Kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşabileceğiniz Marquee Dönen Reklamlar
 • Instagram Stories Reklamları

SOMEYO Sosyal Medya Reklam Ajansı’nın Instagram reklam paketleri ile reklam vermek, mecrada markanızın tanıtımını yapmak istiyorsanız hemen tıklayın ve bilgi alın. Daha fazla detay ve bilgi almak için bize 0 216 315 40 05 – 0 216 315 40 06 numaralı telefonlarımızdan veya destek@someyo.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

INSTAGRAM REKLAM PAKETİ

Instagram Reklam Yönetimi Someyo'da!

Temizle

Markanızın sosyal medya platformlarında daha aktif olmasını istiyorsanız Facebook ve Instagram reklamları ile potansiyel hedef kitlenizle etkileşime geçerek hem marka bilinirliğinizi hem de takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Instagram’da reklamlarınızı yayınlamak çok kolay, SOMEYO’dan 250 TL’den başlayan fiyatlarla‎ satın alacağınız Instagram Reklam Paketi ile Instagram’da reklam verin. Instagram reklamları ile hedef kitlenize pazarlama yöntemlerinizi uygulayın.

Markanız yada ürününüzle ilgili insanlara ulaşmanın en etkili yollarından biri Instagram reklamlarıdır. Instagram Reklamları yeni müşteriler bulmak ve marka sadakati oluşturmak için son derece güçlü bir araçtır. Yaklaşık 2 milyar insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook ve Instagram kullanıyor, bu kitleden sizin için en doğru hedeflemeyi yaparak reklamlarınızın hemen yayınlanması için SOMEYO reklam paketlerinden bütçenizi seçerek satın alabilirsiniz.

Yüksek dönüşüm, Düşük Maliyet!

Facebook’da olduğu gibi Instagram reklamlarında da yüksek dönüşüm alınması ve bütçenizi gereksiz yere harcamaması için Instagram reklam optimizasyonu yöntemlerini uygularız.
Sizi başarıya götürmesi için kullanabileceğiniz bazı yöntemleri kullanarak Instagram reklamlarınızı optimize ederiz.

  Bu yöntemler:

 • En başta hedefin belirlenmesi.
  Reklam kampanyasının üzerine çalışmaya başlamadan önce, hedefinizin ne olduğunu belirlememiz gerekiyor. Bu hedefe ulaştıracak en doğru yolu daha işin başındayken çizilmelidir.

 • Doğru hedef kitlenin belirlenmesi.
  Facebook ve Instagram reklam optimizasyonu ile ilgili en önemli konu doğru hedef kitleyi bulmaktır.
 • Performans ölçütünü gözlemlenmesi.
 • Etkili görseller ve metinlerin oluşturulması.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Instagram Reklamları” için Yorumlar