Google Maps park yeri kaydetme özelliği

google-maps-parking

Çoğumuz en az bir kere kalabalık büyük park yerlerine aracımızı park edip, işimiz bitince aracımızın otoparkın neresine park ettiğimizi unutmuşuzdur. Bazılarımız unutmamak için cep telefonumuzla fotoğrafını çekip kaydederiz şahsen ben öyle yapıyordum.

Google’ın haritalar uygulamasına, aracını park ettiği yeri sıklıkla unutan kişiler için müthiş bir özellik ekledi. Google, Haritalar uygulaması sayesinde artık park yerinizi kaybetme derdine son verdiğini söylüyor. Google Haritalar uygulaması bu konuya çözüm sunuyor ve başka bir uygulamaya gerek kalmadan size yardımcı oluyor, sanırım ben de artık telefonumda halihazırda bulunan Google Maps uygulamasını kullanacağım. Ugulama hakkında detaylı bilgi için https://support.google.com/maps/answer/7257797?co=GENIE.Platform%3DiOS&hl=tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Harita üzerinde aracınızı park ettiğiniz anda, menüde yer alan Park yerini kaydet seçeneği sayesinde harita üzerinde P simgesi oluşacak ve aracınızı aramak gibi bir probleminiz kalmayacak.

Uygulamanın bu özelliğinin kullanımına yönelik ekran görüntüleri:

google-maps-park-1

google-maps-park-2

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Google Maps park yeri kaydetme özelliği” için Yorumlar