Behance Sosyal Medya Uygulaması

Behance Sosyal Medya Uygulaması

Dijital dünyanın birçok yapımcı firması bulunuyor. Bu firmalar dijital dünyanın kurucularından sayılabilir. Bir microsoft bilgisayarlar için ne ise bir adobe de tasarım dünyası için aynı işlevi görüyor diyebiliriz. Dijital tasarım, tasarımsal dünya için de birçok işlevi aynı çatı altında birleştiren adobe ürünleri ile sinema dünyasını grafik tasarım dünyasını, dijital baskı dünyası, reklamcılık ve daha birçok iş kolunu içine alıyor.

Adobe ürünlerinden çoğu tasarımsal olsa da üretim için kullanılan programlar olarak görebiliriz. Bir grafiker için adobe demek temel demektir. Adobe yaratılan tasarımlar ve bu tasarımlara verilen hayatlar tasarım dünyası için çok şey ifade etmektedir. Adobe bu tasarımsal ürünleri yaptıktan sonra sergileyebilecek sosyal medya uygulaması olarak behance kurmuştur.

Birçok kişi Behance ne olduğunu bilmemekte. Behance sosyal medya uygulaması mıdır? sorusu tartışılabilir bir soru, evet bir sosyal medya uygulamasıdır. İçerisinde kendi tasarımlarınızı paylaşabilir anılar yükleyebilirsiniz. Hayır değildir, adobe kendi müşterilerine ve kullanıcılarına sunduğu bir uygulamadır.

Behance Sosyal Medya Uygulaması

Behance sosyal medya uygulaması olarak görülür aslında doğru bir ifadedir, ama çoğu insan bir yetkinliği olmadığı için bu uygulamayı kullanmaz. Genelde adobe ürünlerini kullanan, sinema, grafik tasarım, resim yönetmenleri, sanat yönetmenlerinin işlerini sergiledikleri sanal bir sergi diyebilir. Ünlü animasyon karakterlerinin, afiş tasarımlarının, büyük devasa illustrasyonların, çizimlerin, sanatsal birçok ürünün sergilendiği bir platformdur.

Behance Sosyal Medya Uygulaması

Behance sosyal medya uygulaması olarak diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran yegane özellik içerisinde kişisel resimlerin değil yapılan işlerin ve emeklerin paylaşılmasıdır. Aslına kişisel hesaplar üzerine kurulu ama özel hayatı barındırmayan bir platformdur.

Dünyaca ünlü sinemacıların yeni filmlerinden bir karesini after effect ile hazırlamış olduğu bir kısmını nasıl yaptığını anlatan bir videoyu, bir anime karakterinin nasıl oluştuğunu ve çizimlerinin nerelerden geçtiğini gösteren bir uygulamadır. İçerisinde alanında ünlü birçok ünlü ismi barındıran bu platform birçok yeni sanatçıya ışık ve yol gösterici olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinize odaklanın, Sosyal Medya Ajansınız SOMEYO, sosyal medya hesaplarınızı en UYGUN fiyata profesyonelce yönetsin!
Şimdi SOMEYO’nun paketlerine 1 Yıllık Abone Ol, 3 Ay Ücretsiz Sosyal Medya Yönetimi Fırsatını Kaçırma!

HEMEN ARA
0 216 315 40 05 - 0 216 315 40 06 / destek@someyo.com

“Behance Sosyal Medya Uygulaması” için Yorumlar